Naše služby

StrankyRealitky.Cz poskytují komplexní servis začínajícím i zavedeným realitním kancelářím, moderním samostatným makléřům a posunují jejich možnosti na prodej nemovitosti na novou úroveň.


Chcete být vidět? Chcete, aby se o Vás mluvilo? K tomu je potřeba být jiný, ideálně lepší než konkurence. My vám zajistíme, že grafika stránek bude jen a čistě Vaše vizitka, kde lidé budou rádi hledat své nové vysněné bydlení, protože bude přehledná a jednoduchá. Ukážeme Vám jak udělat prezentace nemovitostí, na které lidé nezapomenou a ještě si je mezi sebou budou sdílet na sociálních sítích. Otevřete se novým možnostem a přeneste svoje podnikání na novou úroveň.

Co od nás získáte

Moderní Corporate Identity

Zpracujeme logo a celý vizuální styl Vaší realitní kanceláře. Vizitky, tištěné propagační materiály, velkoplošnou reklamu, jednotný vizuální styl Vašich strategií, statistik, smluv a všech ostatních dokumentů.

Moderní design na míru

Námi vytvořené stránky pro realitní kanceláře jsou moderní, přehledné a vzbuzují důvěryhodnost což jsou klíčové aspekty pro úspěšné dokončení obchodu.

Správu i na mobilu

Naše stránky, intranet i realitní software můžete pohodlně spravovat i na mobilních zařízeních.

Exporty

Automaticky exportujeme zvolené inzeráty i makléře na největší české realitní portály.

Makléřské účty a profily

Správa makléřů, včetně fotografií, přehledů i profiových stránek makléřů Vám pomůže dostat Vaši realitní kancelář na přední místa ve vyhledávačích.

Poptávky a jejich párování

Evidence poptávek Vašich makléřu i sběr poptávek od návštěvníků Vašich stránek Vám poskytne přehled a zajistí, že o žádný potenciální obchod nepřijdete.

Profesionální fotografie a homestagging

Zajistíme profesionální přípravu, nasvícení a nafocení Vašich zakázek a poskytneme tam Vašim klientům profesionální prezentaci nemovitostí.

Profesionální videoprezentace

Připravíme, natočíme, sestříháme profesionální videoprezentace nemovitostí včetně úvodní znělky Vaší realitní kanceláře a dynamické vizitky makléře v závěru videa a následně publikujeme na světových videoportálech a také připravíme komprese prezentací pro české realitní portály.

Developerské projekty

Nabízíme také komponentu pro správu Vašich developerských projektů. Přímo na stránkách Vaší realitní kanceláře tak můžete prezentovat Vámi prodávané developerské projekty včetně aktualizací stavů. Pro jednotlivé projekty také vytváříme vlastní webové prezentace, včetně všech náležitostí, jako jsou vizuální identity projektů, ceníky, dispozice, 3D vizualizace, videoprezentace apod.