O nás

Na StrankyRealitky.Cz se můžete obrátit ve všem, co bude potřeba pro Vaše podnikání vytvořit. Je dobré umět správně napsat stránku O nás, tak aby zaujala, dobře se četla a přinesla informace, které chcete klientům o sobě sdělit. Lidé mají rádi příběhy, málo jich zajímají suchá čísla, nebo Vaše minulé úspěchy, je proto důležité umět sdělit co můžete udělat právě pro ně. Co můžete dělat pro klienty v budoucnu, čím jim pomoci a jak k nim budete přistupovat.


My, tým StrankyRealitky.Cz, jsme se dali na cestu tohoto projektu, protože vnímáme, že v naší republice je pořád málo opravdu kvalitních služeb a spousta z těch, kteří je zde provozují, tak často jedou na setrvačník a nijak se nevyvíjí. Když komunikujeme při obchodních jednáních, děláme nějaký projekt, nebo jen něco nakupujeme na internetu, chceme to udělat jednoduše, kvalitně a ještě mít radost, že to bylo příjemné.

To samé jsme přenesli do tohoto systému, chceme, aby zákazníci našich klientů měli radost, že navštívili právě jejich stránky, že se jim dobře orientovalo a během chvilky našli, co potřebovali. Stejně tak je důležité, aby naši klienti mohli velmi snadno ovládat svůj systém a na pár kliknutí dokázali nastavit, vložit a používat všechno, co je pro ně v daný moment důležité, protože kde jsou lidé spokojeni, tam se i vrací.